SAINA BIM Bloğuna Hoş Geldiniz

SAINA BIM Bloğuna Hoş Geldiniz

HOŞGELDİNİZ

BIM-Bloğumuza hoş geldiniz. Bloğumuz Revit, Navisworks ve diğer Autodesk AEC and BIM teknolojileri konularını içermektedir. Bu bloğun çalışmalarını SAINA gruptaki mühendisler ve teknik ressamlar yürütmektedir.

REVIT ve BIM teknolojisi ile ilgili öğrendiğimiz yeni bilgileri veya sizin merak edebileceğinizi düşündüğümüz konuları sizlerle paylaşacağız. Bloğumuzda yer alan bazı konular; kendi işimizde karşılaştığımız teknik sorunlar, Autodesk forumdaki yer alan soruların çözümleri, örnek projeler, standartlardaki güncellemeler, ekran paylaşım videoları, konferans haberleri ve kendi çalışmalarımızdan ortaya çıkan bilgilerdir. Bu konularda Türkiye’de REVIT ve BIM teknolojileri kullanımında gördüğümüz eksiklikleri sizlerin yorumları ve soruları yardımı ile tamamlamaya çalışacağız.

Bu blog, BIM ile ilgili problemlerinizin çözümüne kolayca ulaşabileceğiniz, güncel bilgileri bir arada tutan bir bilgi platformudur. Bloğumuzda, SAINA gruptaki çalışanlar tarafından birçok bilgi paylaşımı yapılacaktır. Bizi Twitter ve RSS’ den takip edebilirsiniz ya da ne zaman isterseniz bloğumuza gelip istediğiniz konuyu arayabilirsiniz. Her gönderi altında soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş