BIM ve Revit için Faydalı Yayınlar

Revit bloglari (mimari ve MEP)

BIM ve Revit için Faydalı Yayınlar

BIM ve Revit için hazırladığımız blog listesinden sonra düzenli olarak BIM/Revit hakkındaki gelişmelerden ve güncel bilgilerden haberdar olmak isteyen takipçilerimiz için bu kez de yararlı olacağını düşündüğümüz dergilerinden birkaçını sizlerle paylaşmak istedik. Dergiler hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için dergi ismine tıklamanız yeterli olacaktır.

AUGIWorld
AUGIWorld, Uluslararası Autodesk kullanıcı grubunun resmi dergisidir. Dergi iki ayda 1 kez yayınlanır. Cad yönetimi, Autocad Eklentileri ve yönetim tavsiyeleri gibi konularda uzman görüşlerini aktarır ve ayrıntılı yayınlar yapar. AUGIWorld sadece AUGI(Autodesk User Group International) aboneleri için ayrılmıştır.

AECbytes Magazine
AECbytes, yıllık 49$’a üç ayda bir kez yayınlanan bir dergi çıkarır. Aynı zamanda derginin dijital kopyası ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

AECMagazine
AEC Magazine, iki ayda bir ücretsiz olarak Birleşik Krallıkta çıkan online bir dergidir. Dergi okuyucularına mimarlık, mühendislik ve inşaat alanındaki güncel ve son teknoloji çözümleri sunar.

Automation in Construction
Automation in Construction, araştırma odaklı, yapılarda bilgi teknolojileri konusu üzerinde duran uluslararası bir dergidir. Daha çok Bilgisayar Destekli Tasarım üzerine yoğunlaşır.

Cadalyst
Cadalyst, yazılım ve donanım yorumları, teknoloji eğilimleri ve uzman tavsiyeleri ile CAD ve BIM yöneticilerin güncel konulardan haberdar olmalarına yardımcı olan bir içeriğe sahiptir. Her sayısı 9.95$ ve nakliye ücreti 2.25$’dır. Dergi her üç ayda bir kez yayınlanır.

Constructech
Bu dergi teknoloji ve inşaatın kesişim noktasına odaklanmıştır. Örneğin, derginin bir sayısında tüm katalog uygulamalarının özelliklerini, belli mesleklerle ne kadar ilgili olduğunu gösteren bir sıralama kriteri vardı. Dergi iki ayda bir kez yayınlanır.

Bu gönderiyi paylaş