buildingSMART Profesyonel Sertifikasyon Programı hakkında

 

BuildingSMART Profesyonel Sertifikasyon Programı, yetenekleriniz ve dijital çalışma yöntemleri konusunda tanınabilir bir eğitime sahip olduğunuza dair uluslararası doğrulama sağlar.

Bilindiği üzere inşaat sektörü dijital dönüşümünü sürdürürken beceri geliştirme ihtiyacı da artmaktadır. Bu, kapsamlı bir deneyime sahip kişilerin yüksek talep gördüğü anlamına geldiğinden becerilerinizi, bilginizi ve deneyiminizi sergilemek için buildingSMART Sertifikalı olmaktan daha iyi bir yol düşünülemez.

 

buildingSMART Profesyonel Sertifikasyon Programı nedir?

 

Profesyonel Sertifikasyon, hem bireyleri uluslararası tanınırlığa sahip olmakta hem de eğitim kuruluşlarını, bireyleri uluslararası geçerliliği olan bir küresel öğrenme çerçevesine göre eğitmek ve sertifikalandırmak için destekler.

İki Sertifikasyon seviyesi vardır: Temel ve Uygulayıcı.

Temel Seviye ilk aşamadır. Son aşaması çevrimiçi bir sınav olan kompakt eğitimler yoluyla verilen bilgiye dayalı öğrenmeye odaklanır.

Daha deneyimli bireyler için, Uygulayıcı seviyesi, uygulamalı öğrenme ve pratik uzmanlığa odaklanan kapsamlı bir sertifika sağlar. Bu, bilgi ve becerilerinizin bir proje bağlamında değerlendirilmesi anlamına gelir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SAINA Building Smart resmi eğitim kurumlardan biri olarak bu eğitim ve sıncak hizmetini herkes için sağlayabiliyor.
Onaylı Eğitim Sağlayıcılara Ulaşmak için tıklayınız.


Ön Kayıt için:

  Input this code: captcha


  buildingSMART Profesyonel Sertifikasyon Programına kimler katılmalı?

   

  İster BIM kariyerinize yeni başlıyor olun isterse tecrübeli bir dijital inşaat sektörü temsilcisi olun buildingSMART Profesyonel Sertifikasyon Programı, beceri seviyenizi ilerletmenize yarar. buildingSMART Sertifikasına sahip olmak size bu alanda en önemli uluslararası kuruluşun güvenilirliğini sağlar ve bilgi ve becerinizi gösterir.

   

  Program, Başvuran Kişilere Neler Sağlar?

   

  buildingSMART Profesyonel Sertifikasyon Programı, sizi diğerlerinden ayıracak ve mevcut rolünüzde veya çalıştığınız kurumda ilerleme fırsatlarınızı artıracaktır. Becerinizi bu şekilde doğrulamak yalnızca kişisel olarak ödüllendirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni iş ve terfi fırsatlarıyla kariyerinizi hızlandırmaya yardımcı olur.

  Profesyonel Sertifikasyon sayesinde BIM becerilerinizi profesyonel ve kişisel gelişiminiz için önemli bir kilometre taşına dönüştürebilirsiniz. buildingSMART International, şimdiden 10 binden fazla kişinin dijital inşaat profesyonelleri olarak tanınmalarına yardımcı olmuştur.

  buildingSMART onaylı eğitim içeriği, en güncel uluslararası standartlara ve en iyi uygulamalara uygun olarak yazılmıştır.

  Bu sertifikayla dünya çapında tanınan bir nitelik ve kalite güvencesi işareti almış olacaksınız.

   

  Program, Başvuran Kişilere Neler Sağlar?

   

  Ekiplerini geliştirmek isteyen işverenler, buildingSMART onaylı kursların uluslararası openBIM ilkelerinde en iyiyi yansıtacağından emin olabilirler. Birden fazla ülkede faaliyet gösteren kuruluşlar, içeriği ülke sınırları içinde tutarlı olan ve uluslararası düzeyde tanınan eğitimlerden yararlanabilir.

  Ekiplerinizin uluslararası kabul görmüş bir kritere göre eğitim aldığından ve eğitim kuruluşundan veya eğitimin verildiği ülkeden bağımsız olarak standart eğitimden yararlanacaklarından emin olabilirsiniz.

  Ekipleriniz için elde edeceğiniz buildingSMART yeterliliği ile kuruluşunuzun BIM yetkinliğini müşterilere ve rakiplerinize gösterebilirsiniz ki ekipleriniz küresel olarak tanınan bir nitelik ve kalite güvence sertifikası almış olacaktır.

   

  Program, Eğitim Sağlayıcılara Neler Sağlar?

   

  Eğitim kuruluşları, Programa buildingSMART yerel Temsilcilikleri aracılığıyla katılabilir. Eğitim sağlayıcılar, yerelleştirilmiş öğrenim çerçevesini benimseyerek eğitimlerinin buildingSMART tarafından onaylanmasını sağlayabilir.

  buildingSMART öğrenim çerçevesini kullanarak eğitim içeriğinizi çeşitlendirebilirsiniz.

  Eğitimlerinizin güncel olduğundan ve en iyi uygulamaları yansıttığından emin olmak için sizlerle işbirliğine hazırız.

  buildingSMART International ile çalışarak, buildingSMART’a kayıtlı bir eğitim sağlayıcı olmanın avantajlarından yararlanacak ve profesyonel ağlarımızdan gelen destek mekanizmalarının yanı sıra küresel olarak akredite edilmiş öğrenim kılavuzlarımıza sahip olacaksınız.

  navisworks_2019 Kare
  Autodesk NAVISWORKS Eğitimi
  Detaylı İncele
  revit-Mimari
  Autodesk Revit Architecture Eğitimi (Revit Mimari Eğitimi)
  Detaylı İncele
  revitmep-logo-e1457447699109
  Autodesk Revit Mep Eğitimi (Elektrik Tesisat)
  Detaylı İncele
  revitmep-logo-e1457447699109
  Autodesk Revit Mep Eğitimi (Mekanik Tesisat)
  Detaylı İncele
  BIM-manager
  Autodesk Revit Professional Eğitimi (BIM Manager Sorumlular için)
  Detaylı İncele
  Untitled-design49
  Autodesk STRUCTURE Eğitimi
  Detaylı İncele
  IFC BIM Buildingsmart
  BuildingSmart PCERT Professional Eğitim - Fundamental
  Detaylı İncele
  Dynamo Training Kare
  DYNAMO Eğitimi
  Detaylı İncele
  BIM-Construction
  İnşaat Firmalar İçin BIM Eğitimleri
  Detaylı İncele